Een duit voor een fluit!

 

Al decennialang houdt Harmonie St. Caecilia uit Megchelen in de maand mei een financiële rondgang. Een aantal van onze leden gaat dan langs de deuren om geld in te zamelen voor onze vereniging. Vanwege de coronamaatregelen en de daarmee samenhangende veiligheid van ons allemaal, kan deze rondgang dit jaar niet doorgaan.

Ook ons geliefde Berkenhofconcert, op 2e Pinksterdag, moest dit jaar in verband met corona worden geannuleerd. Voor ons als muzikanten niet alleen een fantastisch evenement, maar we missen ook de netto-inkomsten uit dit concert. ​

Door de coronaperikelen wordt het voor ons een zwaar financieel jaar. Daarom vragen wij u nu om via deze weg een donatie te doen en onze vereniging in deze moeilijke, rare tijd een hart onder de riem te steken.​

Namens al onze leden alvast enorm bedankt voor uw donatie!​

Harmonie St. Caecilia Megchelen

 

 -----------------

 

 

U kunt ons nog steeds financieel ondersteunen via onze digitale financiële rondgang!


Klik op de link en doneer! 🍀

 

Per post is er een flyer verspreid in Megchelen met een link naar deze actie. Heeft u deze al gezien?!
Gelukkig weten ook heel veel mensen ons direct op ons bankrekeningnummer te bereiken!

 

Heel erg bedankt voor alle giften tot nu toe! 🙌

 

Hopelijk tot gauw! 🎼🎷❤️

 

#Dankbaar #StCaecilia #Megchelen #Gullegevers